wyposażenie gabinetów kosmetycznych

Serum Ujędrniające do oczu i twarzy

SKŁADNIKI AKTYWNE
Kwas hialuronowyWitamina B5
Izomerat sacharydowyWitamina C
Olej ze słodkich migdałów Witamina E
Olejek jojoba
Masło karite
Ginkgo biloba
Fosfolipidy

Stosowanie:

Serum jest zalecane do każdego rodzaju skóry, na skórę twarzy i okolicy oczu, w szczególności dla cery problemowej i nadmiernie wysuszonej.

Właściwości:

Serum Ujędrniające do oczu i twarzy, o lekkiej i łatwo wchłaniającej się konsystencji, wyraźnie wygładza oraz tonizuje skórę twarzy.

Składniki oddziaływujące korzystnie na materiał lipidowy, takie jak olejek jojoba, masło karite oraz olejek ze słodkich migdałów, dogłębnie odżywiają skórę i zmiękczają ją, podczas gdy fosfolipidy i kwas hialuronowy, znane ze swoich właściwości nawilżających, ujędrniających i wygładzających sprawiają, że skóra jest bardziej wzmocniona i elastyczna. Dodatkowo ginkgo biloba, funkcjonalna substancja aktywująca mikrocykle oraz działanie osłonowych naczynek, przywraca prawidłowe funkcje fizjologiczne, także w delikatnej skórze wokół oczu.

Dzięki zawartym składnikom, serum ma podwójne działanie: aktywuje skórę wokół oczu, a także wzmacnia i wygładza skórę twarzy.

Użycie:

Po dokładnym oczyszczeniu twarzy, nałóż Serum Ujędrniające do oczu i twarzy na skórę twarzy i szyi - masuj delikatnie, aż do całkowitego wchłonięcia serum. Następnie zastosuj odpowiedni produkt kosmetyczny.

Kosmetyki w serii:

Professional Treatment 200ml
Home self-care 50ml

powrót do strony głównej

Projekt i realizacja: ENITEO.PL